Orbán Viktor egy sokatmondó, Terminátort idéző Facebook-poszttal jelezte: baj van. Nagy baj. A rendkívüli hideg miatt elszállhatnak a fűtésszámlák – a kormány pedig azonnali döntésre készül.
A hőmérséklet napok óta –15 fok alá zuhan, sőt, egyes térségekben –20 fokot is mértek. Ilyen hidegre évek óta nem volt példa.
Januári rezsistopot vezetett be a kormány! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Rohantak a tűzoltók Gáspárék családi házához, kétségbeesetten menekült mindenki a lángok elől! Tűzoltót kellett hívnia a kiabálva pánikoló családnak. MUTATJUK A TELJES RÉSZLETEKET! A hír nem ért véget
Ma délután a dunaszerdahelyi járás egyik csendes falujában, Csilizpatas határában még senki sem sejtette, hogy perceken belül komoly ügy bontakozik ki. A rendőrök megállították az autóval közlekedő Bo
A fenyő kitört a talpból, majd két épület közé borult. A városüzemeltetési társaság munkatársai és tíz hivatásos tűzoltó kezdte meg a feldíszített fa helyreállítását. Mivel a díszburkolat sérült a fel
Leave a Comment