Ismert ember volt Miló Viki elkövetője!

A TV2 Házasság első látásra című műsorában Miló Viktória egy rendkívül megrendítő és őszinte vallomással állt a kamerák elé. Elmondta, hogy mindössze 15 éves korában a család egyik bizalmas ismerőse súlyos visszaélést követett el vele szemben. A sportoló bátor kiállása nagy visszhangot váltott ki, ám az elmúlt hetekben több támadás is érte a közösségi médiában. Most a Blikknek adott interjúban szeretett volna pontot tenni a találgatások végére, és tisztázni a félreértéseket.
MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük