Vegyünk egy villanyszámlát, hogy igazunk van-e? Nézzük meg miből áll össze a számla végösszegét jelentő, fizetendő 6.758,- Ft díj: 24h áramdíj tömb I. 110 kWh 20,38 Ft/kWh 2.242,- Ft 24h áramdíj tömb II. 45 kWh 21,68 Ft/kWh 976,- Ft Összesen tehát: 3.218,- Ft Idáig rendben is lennénk, hiszen a fentiek szerint a 40 napos időszakra 155 kWh fogyasztás után 20,38 és 21,68 Ft-os egységáron (az már rejtély, hogy miért van a két különböző egységár, de ez még belefér ) 3.218,- Ft áramdíj fizetendő. Azonban ezzel nincs vége, mert a számla folytatódik, úgy mint:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALA fél világ figyelmét felkeltette, amikor idén január 7-én eltűntek a 32 éves Huszti hármas ikrek l/ny tagjai az észak-skóciai Aberdeenben. Az ügy nyomán nagyszabású nemzetközi keresési
KÖVETKEZŐ OLDALAkadozik a szállítás a legendás Barátság kőolajvezeték vonalán. A vezeték, amely évtizedeken át biztos háttérként szolgált Magyarország energiaellátásában, most bizonytalan jövő elé néz
KÖVETKEZŐ OLDALAnnak idején kedvencei közé tartoztak az olyan élő műsorok, mint az X-Faktor vagy a ValóVilág. A saját vállalkozását építette, és élvezte, hogy minőségi időt tölthetett a családjával, v
Leave a Comment