Vegyünk egy villanyszámlát, hogy igazunk van-e? Nézzük meg miből áll össze a számla végösszegét jelentő, fizetendő 6.758,- Ft díj: 24h áramdíj tömb I. 110 kWh 20,38 Ft/kWh 2.242,- Ft 24h áramdíj tömb II. 45 kWh 21,68 Ft/kWh 976,- Ft Összesen tehát: 3.218,- Ft Idáig rendben is lennénk, hiszen a fentiek szerint a 40 napos időszakra 155 kWh fogyasztás után 20,38 és 21,68 Ft-os egységáron (az már rejtély, hogy miért van a két különböző egységár, de ez még belefér ) 3.218,- Ft áramdíj fizetendő. Azonban ezzel nincs vége, mert a számla folytatódik, úgy mint:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALA magyar politika egyik legb/trán/osabb története cs/cs/sodik ki ma délután, amikor Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke rendkívüli vi/eó-bejelentést tett kö/ös/égi oldalán. Magyar Péter b
KÖVETKEZŐ OLDALMeglepő, ám annál lelkesítőbb hír rázta fel az országot: egy frissen bejelentett, kísérleti jellegű program keretében a nyugdíjasok jelentős kiegészítő jövedelemhez juthatnak, ha a téli
KÖVETKEZŐ OLDALFelfoghatatlan tragédia rázta meg a magyarokat: a nemzet egyik legnagyobb kedvence, Zenthe Ferenc halála mögött nem csupán a kegyetlen betegség állt. A Kossuth- és kétszeres Jászai Mari
Leave a Comment