Itt van Orbán Viktor bejelentése a nyugdíjakról!

KÖVETKEZŐ OLDAL

„Az utolsó simításokat végzem a 2025 november havi kiegészítő nyugdíjemelésről szóló kormányrendeleten. Az infláció magasabb lett, mint előre jelezték, ezért a nyugdíjakat ilyenkor meg szoktuk emelni. Pontos elszámolás hosszú barátság. Azt ígértük, hogy a nyugdíjak nem veszíthetnek értékükből. Ezt a vállalásunkat minden évben teljesítettük. Idén is így lesz ez, minden nyugdíjas megkapja azt, ami jár, még az év végéig, reményeim szerint már novemberben. Mindenki a nyugdíjának megfelelő összeget, ez átlagosan 51 ezer forintot jelent”
MUTATJUK KI MENNYIT KAP:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük