És most jönnek a számok, amelyek már komoly vitákat indíthatnak! Az előzetes mobilcella-elemzés szerint a Kossuth tér, az Alkotmány utca és a környező utcák környékén mintegy 180 ezer mobiltelefon jelenlétét azonosították, míg a Hősök terén és az Andrássy úton körülbelül 150 ezer készüléket mértek. Ez azt jelenti, hogy a Békemenet résztvevőinek számát nagyjából 180 ezerre, a Nemzeti menethez csatlakozókét pedig körülbelül 150 ezer főre becsülik. A hivatalos közlés szerint ráadásul az állami, önkormányzati és más ünnepi programokon is több tízezren vettek részt. A szakemberek hangsúlyozták: minden adat anonim, feldolgozott mobilcella-információkon alapul, és teljes mértékben megfelel az adatvédelmi szabályoknak. Egy biztos: a számok még sokáig beszédtémát adhatnak.
December 7-én még minden a megszokott rendben zajlott: Blanka édesapja autóval vitte el a 14 éves kislányt egy r/ndvúra Cegléden. Úgy beszélték meg, később érte is megy majd. Ám amikor eljött az idő,
Ruszin‑Szendi Romulusz a Tisza Párt honvédelmi szakértője, korábban vezérkari főnök volt. Magyar Péter elismerte, hogy „valóban volt nála egy fe/yv/r” Ruszin‑Szendi Romulusznál, amikor lakossági fórum
Az egész országot megrázta ez a tragédia. Meghalt egy 19 éves egyetemi hallgató, miután hiába hívogatta a háziorvosi rendelőt. Összesen 25 alkalommal próbálta meg elérni háziorvosát a 19 éves K. Dávid
Leave a Comment