A miniszter szerint a legnagyobb ellenzéki párt teljesen megszüntetné az állami nyugdíjellátást, és arra kötelezné a dolgozókat, hogy külföldi magánpénztárakba fizessenek.
Ez azt jelentené, hogy a magyar nyugdíjvagyon átkerülne nemzetközi pénzügyi csoportokhoz, akik a tőzsde mozgásától függően kezelnék az emberek jövőjét.
„Ha bedől egy befektetés, bukik a dolgozó is” – fogalmazott az államtitkár.
A legmegdöbbentőbb rész még hátra van:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALA színfalak mögött már napok óta beszélték: valami nagyon nincs rendben Kálloy Molnár Péterrel. A fellépéseit sorra mondta le, és akik utoljára látták, arról számoltak be, hogy a művész
KÖVETKEZŐ OLDALEgy friss vizsgálat aggasztó összefüggést tárt fel egy ismert imm/nlzáló szer és a szem egyik legfontosabb rétegének állapota között. A szaruhártya belső sejtjeit ért változások – bár k
KÖVETKEZŐ OLDALRendkívüli módosítást jelentett be a kormány a februári nyugdíjak kifizetésével kapcsolatban. Technikai okok és a bankrendszer túlterheltsége miatt a 13. havi juttatás és a 14. havi nyu
Leave a Comment