Az uniós döntéshozók már arról tárgyalnak, hogy az idősebb korosztály akár rendszeres elméleti és gyakorlati vizsgára is kötelezhetők lesznek. Magyarországon most így néz ki a rendszer: 70 fölött kétévente kell orvoshoz menni – de ha az EU rábólint az új szabályokra, ez már nem lesz elég. Új tesztek, új eljárások, új kötelezettségek… és mindez azzal az indokkal, hogy csökkentsék a balesetek számát. A Parlament és az Európai Tanács már tárgyalja a javaslatot, így könnyen lehet, hogy már a következő években elindul a szigorítás hulláma.
AMI JÖN: VIZSGA, TESZT, KONTROLL! ERRE LEHET SZÁMÍTANI:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALJúlius 3-án a rendőrség nyomozást rendelt el Karácsony Gergely főpolgármester és ismeretlen társai ellen a 2025-ös Budapest Pr/de rendezvény megs/erv/zése kapcsán. A feljelentést Novák
KÖVETKEZŐ OLDALErőteljes interjút adott Pityinger László, művésznevén Dop/man az Inde/nek, ahol a kormányfő által elindított Digitális Polgári Kör (DPK) tagjaként osztotta meg gondolatait. Hétfőn sajá
KÖVETKEZŐ OLDALA karácsonyi időszak közeledtével ismételten nyugdíjas utalványokkal szeretnék támogatni az idősebb korosztályt. A tájékoztatás szerint a decemberi hónapban a tervek szerint több mint 2
Leave a Comment