Kiderült, miért dobta el életét Koós Boglárka!

A választ részben a hátrahagyott búcsúlevél adja meg, amelyben a színésznő mindössze ennyit írt: „Elfáradtam.” Ez a rövid üzenet sokat elárul arról a belső küzdelemről, amelyet Boglárka vívott. Ismerősei szerint gyakran volt lehangolt, szorongó, és hajlamos volt túl komolyan venni mindent. Egy korábbi interjúban maga is bevallotta: „Magamban őrlődöm, irigylem azokat, akik humorral oldják a feszültséget.” MINT KIDERÜLT, KILÁTÁSTALAN HELYZETBE KERÜLT!
MEGSZÓLALT A SZAKEMBER!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük