Lebuktak! Így jött össze Marics Peti és Szabó Zsófi!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A szó Marics Peti Sztárban Sztár-szereplésére terelődött, ami váratlan fordulatot hozott. A fiatal énekes elmondta, hogy korábbi versenyein, amikor ezüstérmes lett, nem érezte magát annyira komolyan értékeltnek. „Jobb volt Bence nálam, ezért most nem versenyzem” – jegyezte meg félmosollyal, majd tréfásan hozzátette: „Meg mert nem nyúltak elég mélyen a zsebekbe.” A beszélgetés tehát nemcsak a filmről szólt, hanem Peti őszinte és pajkos megjegyzései is felszínre kerültek.
ÉS ITT JÖTT A CSAVAR! MINT EGY BEISEMRŐ VALLOMÁS! MUTATJUK!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük