Skip to content
Hírkatarzis – Az érdekességek katarzisa
Menu
  • Kezdőlap
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Jogi nyilatkozat
  • Kapcsolat
  • Impresszum
Menu

Maga a TV2 lépett a Megasztár miatt! Elegük lett!

Posted on 2025.09.22.

Botrány a TV2-nél: elszakadt a cérna a Megasztár miatt! A csatorna vezetése megelégelte a káoszt, ami a tehetségkutatóban zajlik. A legutóbbi válogatón nem a versenyzők tehetsége vitte a prímet, hanem a zsűri szókimondó, sokszor trágár viselkedése. A szombati adásban annyi káromkodás hangzott el, hogy a vágóknak és hangmérnököknek szinte folyamatosan cenzúrázniuk kellett a felvételeket, nehogy kicsússzon valami a képernyőre, ami megsérti a műsorszabályokat. A TV2-nél most komoly szigorítás készül: a zsűrit tagjaihoz drasztikus intézkedéseket terveznek!
MUTATJUK AZ INTÉZKEDÉSEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

—>> KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez is érdekelhet:

A teljesen elektromos ë-C5 Aircross messze a legkifinomultabb és legsimább változat a kínálatban. Egy 211 lóerős elsőkerék-meghajtású villanymotor mozgatja, amit egy 74 kWh kapacitású akkumulátor lát el energiával. A gyári WLTP hatótáv 322 mérföld (kb. 518 km), de a teszt során reális 270 mérföld (435 km) is elérhető volt – ami a legtöbb felhasználó számára bőven elegendő.

Még ennél is komolyabb változat érkezik hamarosan: a 227 lóerős verzió, 97 kWh-s akkumulátorral, amely akár 421 mérföldes (677 km-es) hatótávot is kínál. Ez már többnapos utakra is ideális lehet anélkül, hogy gyakran kellene tölteni.

Az elektromos modell nemcsak erőteljesebbnek tűnik, mint a hibridek, hanem jóval csendesebb és simább is. Mivel nincsenek váltások, rezgések vagy robbanómotoros zajok, az autó sokkal kiegyensúlyozottabb élményt nyújt. Bár emiatt kissé egydimenziós és steril lehet a karaktere, ez valójában inkább előny, hiszen minden zavaró tényezőt eltüntet.

A Citroën mérnökei azt is elárulták, hogy kétmotoros, összkerékhajtású verzió is készülhet erre a platformra, de ennek pontos bevezetéséről egyelőre nincs hivatalos döntés. Ha piacra kerül, az még tovább bővítheti az ë-C5 Aircross használhatóságát – különösen a téli vagy nehezebb útviszonyok között közlekedők számára.

Vélemény, hozzászólás? Válasz megszakítása

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Legutóbbi bejegyzések

  • Azonnal távozniuk kellet a Bódi tesóknak!
  • Megint eltűnt egy ember a Pilisben! Ott, mint Nikolett!
  • Mégsem távozik Curtis és Judie az Ázsia Expresszből!
  • Visszataszító dolog történt a Megasztárban!
  • A kormánytisztviselő drámája

Kategóriák

  • Általános
  • Egyéb
©2025 Hírkatarzis – Az érdekességek katarzisa | Design: Newspaperly WordPress Theme