Magyar Péter Nagykanizsai drámája!

Orbán Viktoréknak egyértelműen az a céljuk, hogy balhéba fulladjon a választási kampány. Ezen támadások célja is az, hogy kiprovokáljanak egy választ a TISZA békés és derűs közösségéből. Minden jelöltünket, önkéntesünket és szimpatizánsunkat arra kérem tisztelettel, hogy senki ne üljön fel az o/osz típusú zavarkeltésnek és provokációnak! Pont az a célja Orbánéknak, hogy b/lhé legyen és egy egy esetleges TISZA-s választ mutogathassanak hetekig a propagandájukban. Tudom, hogy sokszor nehéz a ha/alom alja/sága miatt, de továbbra is kérem, hogy mutassátok meg Magyarország békés, derűs és emberséges arcát. Nevessünk bele a ha/alom arcába!”

Forrás: MSN / FB

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük