Orbán Viktoréknak egyértelműen az a céljuk, hogy balhéba fulladjon a választási kampány. Ezen támadások célja is az, hogy kiprovokáljanak egy választ a TISZA békés és derűs közösségéből. Minden jelöltünket, önkéntesünket és szimpatizánsunkat arra kérem tisztelettel, hogy senki ne üljön fel az o/osz típusú zavarkeltésnek és provokációnak! Pont az a célja Orbánéknak, hogy b/lhé legyen és egy egy esetleges TISZA-s választ mutogathassanak hetekig a propagandájukban. Tudom, hogy sokszor nehéz a ha/alom alja/sága miatt, de továbbra is kérem, hogy mutassátok meg Magyarország békés, derűs és emberséges arcát. Nevessünk bele a ha/alom arcába!”
Ahogy közeledik a 2026-os országgyűlési választás, egyre nagyobb a nyomás a politikai térben – és már a karácsony sem jelent menedéket. A Fidesz és a Tisza Párt fej fej mellett halad, a kampány pedig
Szenteste éjjel b0rzalmas buszbaleset rázta meg az utazókat: a jármű letért az útról, majd brut/ális erővel csapódott a mélybe. A helyszínen 10 ember életét vesztette, további 32-en megsérültek, sokan
Most érkezett a rendkívüli állapot! Miután a föld felszínén kráterszerű süllyedések jelentek meg. A vízzel teljesen elöntött és május végén végleg lezárt bánya fölött a talaj bármikor beomolhat. MUTAT
Leave a Comment