Már gáz sem jön Magyarországra

Ha a Tö/ök Áramlattal baj lesz, nem jön orosz gáz Magyarországra! Vezetékes gázexportja 2025-ben 44 százalékkal, körülbelül 18 milliárd köbméterre zuhant ami az 1970-es évek közepe óta a legalacsonyabb szint –, mivel az Európai Unió fokozatosan kivezeti az o/oszországi energiaimportot. Azonban Sze/bia, Magyarország, Sz/ovákia és Tö/ökország továbbra is a Tö/ök Áramlaton keresztül kapnak o/osz gázt.

Forrás: MSN / FB

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük