Már is kizárják Miló Viki férjét a Házasság első látásából!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Viki még kitart: „Majd közösen csináIunk egy gyereket!”
Miközben a közönség tombol, Miló Viki továbbra is hisz a kapcsolatban. Az esküvő után boldogan beszélt a jövőről és a családalapításról, sőt viccesen meg is jegyezte: „Kár, hogy nincs gyereke, de majd közösen csináIunk egyet!”
A csók0n túl azonban nem jutottak – az ökölvívó szerint neki idő kell az intimitáshoz, amit férje megértéssel fogadott: „Előttünk az egész élet!” – mondta nyugodtan Attila.
Kérdés, hogy valóban így lesz-e, mert a nézők ítélete könyörtelen: ha a hangulat nem változik, Attila lehet az első, akit a nézők egyszerűen „kizárnak” a szerelemből.

VIA twice

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük