Mától ellenőrzik! Ha így rakja ki a kukát, NEM viszik el!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Ugyanakkor a szigorítások mellett kedvező újdonságokat is bevezetnek. Mobil hulladékudvarok segítik majd a kisebb településeken élőket, így helyben adhatják le a nagyobb vagy speciális hulladékokat, például elektronikai eszközöket vagy veszélyes anyagokat. Évente legfeljebb 16 gumiabroncsot és 600 kilogramm lomot lehet leadni, az építési törmelék viszont fizetős lesz. A MOHU szerint mindez hozzájárul a környezeti terhelés csökkentéséhez, az újrahasznosítás hatékonyságának növeléséhez, valamint a felelősebb szemlélet kialakításához, amelynek betartása hosszú távon mindenkinek az érdeke.

VIA MSN

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük