Megint brutális vonatbaleset történt!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A szlovák belügyminiszter szerint minden jel arra utal, hogy a szörnyű tragédiát emberi hiba okozta. Úgy véli, az egyik mozdonyvezető vétett végzetes hibát: valószínűleg nem adott elsőbbséget a másik szerelvénynek, így közvetlenül ő idézhette elő az ütközést. A hatóságok már vizsgálják a felelősség kérdését, és nem zárják ki, hogy súlyos következményei lesznek a mulasztásnak.

VIA SKN

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük