Feszült, már-már kínos percekkel indult a legutóbbi Megasztár élő show: az első 15 percben Curtis sehol sem volt. A nézők sokkja szinte tapintható volt, hiszen napok óta az keringett a neten, hogy a rapper végleg feladja a műsort. A balhé Ádám Attila családjával és az, hogy már nincsenek mentoráltjai, eléggé megrázta.
A TV2 által már hét közben közzétett videóban Curtis a telefonban vallotta be Tóth Gabinak:
„Én ezt elengedem… nem akarok zavarni… ha kötbért kell fizetni, fizetek.”
Mindenki azt hitte: ennyi volt, vége, a rapper kilépett, miközben csak megvezették a nézőket. MUTATJUK HOGY BUKTAK LE:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
Szomorú hírek érkeztek a szórakoztató iparból: egy idős, elismert színész h0lttestére bukkantak saját otthonában. Az 1950-es évek végén kezdte pályafutását, és karrierje csúcsán még a legnagyobb színp
A hazai celebvilág újabb váratlan fordulattal lepte meg a rajongókat! A zenész Emilio és Tünde egy közös interjúban jelentették be, hogy összeköltöztek! A leg/ad/bb ple/yk/k szerint egy közös valság/h
Már a kora reggeli órákban érezni lehetett: ez a nap más lesz, mint a többi. Hosszú sorok kígyóztak a szavazókörök előtt, az emberek türelmetlenül toporogtak, mintha mindannyian tudták volna – most tö
Leave a Comment