Mégsem kapják meg a nyugdíjasok!

Az idősek már szinte lélegzet-visszafojtva várták a kormány legújabb bejelentését: jön-e végre az a bizonyos plusz havi juttatás, ami enyhíthetné a mindennapi terheket? Bár a kabinet megerősítette, hogy elkötelezett a bónusz bevezetése mellett, a várakozások szertefoszlani látszanak.
MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük