Megszólalt a halálra gázolt rendőr édesapja

Bálint története különösen megrázó: a fiatal férfi gyerekkora óta rendőr akart lenni. Tanárai emlékezete szerint mindig csibészes, de végtelenül jóindulatú fiú volt, aki már az iskolában arról beszélt, hogy egyenruhát szeretne viselni. A közgazdasági tanulmányok sem térítették el az álmától – végül tíz hónapos képzés után valóra váltotta célját.
Az édesapja szerint a rendőrség volt az élete, minden szolgálat után lelkesen mesélt arról, mi történt aznap. A tragikus hajnalon azonban már nem érkezett hívás. A telefon néma maradt… és a család élete örökre megváltozott.
Az apa azonban nemcsak gyászol – hanem súlyos állításokat is megfogalmazott. MUTATJUK!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük