Megszűnik Magyarországon a CT- és MR- vizsgálat

November 1-jétől a magánegészségügyi intézmények nem végezhetnek közfinanszírozott CT- és MR-vizsgálatokat, emiatt az állam elkezdte felvásárolni a magánszolgáltatók diagnosztikai eszközeit. A szakorvosok hosszú távon jobb ellátást remélnek a változtatástól, de rövid távon szinte biztosan nőni fognak az egyébként sem rövid kórházi várólisták.

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük