Megvan Nagy Feró büntetése kijelentése miatt!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Nagy Feró kijelentése után több politikus is megszólalt. Karácsony Gergely úgy fogalmazott, hogy a Beatrice frontemberének mondatai egyszerre „felháborítóak és elszomorítóak”. Dobrev Klára szerint pedig az, aki ilyen módon beszél az áldozatokról, nem érdemli meg sem a Kossuth-díjat, sem azt, hogy példaképként tekintsenek rá. A botrány hatására Deák Emese, Őrbottyán önkormányzati képviselője hivatalosan kezdeményezte, hogy Nagy Ferót fosszák meg a város díszpolgári címétől. Végleges döntés azonban nem született.

VIA FB

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük