Az ügyvédemet már felhívtam. Én vagyok a bipoláris bolond, aki túl sokat tudott. Életemben nem voltam er/szakos, még ve/bálisan sem, fizikailag sem. És elvisznek a mentők. Megmérték a vérnyomásomat, tökéletes. Meditálni tudok a fa tetején fél lábon három évig, de elvisznek a mentők. A nővérem segít nekem, az anyám segít nekem. De mi a tanulság? Hogy légy hű önmagadhoz – magyarázta Noszály egy mentőautóban. Az élő videóban elmondta, hogy egy tanmesével fogja bizonyítani a rendszer hibáját.
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
A vásárlók döbbenten állhatnak majd a hűtők előtt: 2026-tól rengeteg megszokott tejföl egyszerűen eltűnik a boltokból. Az Agrárminisztérium új rendelete ugyanis radikálisan átszabja, mi nevezhető egyá
Novemberi nyugdíjemelés 2025-ben: lesz, akinek 100 ezer forint járhat, más egy fillért sem kap! Az emelést csak azok kapják, akik már január 1-jén nyugdíjasok voltak. Aki év közben vonult nyugdíjba, k
AKIKNEK MOST JÖN A PÉNZ: Bika – Megdolgoztál érte, és most végre jön a jutalom. Bónusz, visszajáró pénz, vagy egy rég várt lehetőség formájában számíthatsz pluszbevételre. Oroszlán – A karizmád most m
Leave a Comment