A Balaton-felvidéki Nemzeti Park a közösségi oldalán hívta fel a figyelmet a Belső-tóban tapasztalt elhullásra – írja a Hírbalaton. A magyarországi állóvizeknél az elmúlt években sajnos többször is előfordult hasonló krízis. Utoljára két évvel ezelőtt a Kis-Balatonon történt katasztrofális méretű halpusztulás, ám az a mostaninál sokkal súlyosabb csapást mért a helyi faunára. Akkor hatalmas harcsák, húsz-harminckilós pontyok és süllők hevertek döglötten a víz felszínén, a tetemeket pedig hatalmas fekete zsákokban kellett összegyűjteni a vízpartról. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
A kormány ingyen, alanyi jogon adja a gondos órát a 65 éven felülieknek, akik egy gomb megnyomásával értesíthetik a diszpécserszolgálatot. Az idős emberek alanyi jogon, egy egyszerű űrlap kitöltése ut
Mentő vitte kórházba Reviczky Gábort: tüdőgyulladással került intenzív osztályra a színész! Két komoly egészségi megpróbáltatás is érte az elmúlt napokban Reviczky Gábort: egy súlyos tüdőgyulladáson é
A rendőrség közölte: a 25 éves anya augusztus 20-án reggel bejelentette, hogy rosszul lett és elesett, majd mire magához tért, eltűnt a csecsemője. Hiába kereste a környéken, nem találta, ezért hazame
Leave a Comment