Pontos információt még nem közöltek! Várhatólag Május végére lesz hivatalos határozat az ügy menetéről! Neked mi a véleményed? Szívesen dolgoznál 50 órát a közösségért?
Forrás: MSN / FB / BPW
Ez is érdekelhet:
Az egyetlen valódi problémát a fék- és gázpedál közötti távolság jelentette, amelyet egyesek szerint a lábujjas fékezés végrehajtása némileg bonyolultabbá tett, mint ideális lett volna. Ezen kívül a visszapillantó tükör elhelyezése is gondot okozott, mivel balos kanyaroknál akadályozta a kilátást.
Az ergonomikus megoldások logikus folytatása volt a váltókar elhelyezése, amely 50 mm-rel magasabban volt, hogy könnyebben lehessen váltani. Közvetlenül előtte volt a nagy forgókapcsoló a vezetési módok választásához, amely lehetővé tette a három beállítás közötti könnyű váltást.
A középső konzolon mindössze három látható, robusztus gomb volt: ezek irányították a vonóerő-ellenőrzést, a start/stop rendszert, és a fordulatszám-egyeztető funkciót a kézi váltóhoz.
Bár a belső tér viszonylag szűknek tűnt, ez csak hangsúlyozta, milyen kompakt érzést keltett a GR Yaris az úton – különösen, ha figyelembe vesszük a vezető közelségét az autó fő vezérlőelemeihez.
Bár kívülről nem tűnt kifejezetten sportosnak, a vezetési környezet minden tekintetben fókuszált és céltudatos volt.
A praktikum viszont korlátozott. A hátsó üléssor csupán a legkisebb gyermekek számára volt megfelelő, a csomagtartó pedig mindössze 174 literes tárolókapacitással rendelkezett, ami még a szuperminik kategóriájában is kevésnek számít.