Itt a bejelentés: Attila elválik Miló Vikitől!

Az eszem azt mondta, ezt az egészet abba kellene hagyni, és el kéne válnom, de a szívem azt mondta, hogy adjak még esélyt ennek a dolognak, és én sajnos vagyok olyan buta ember, hogy a szívemre hallgassak – tárulkozott ki. A szakítás viszont nem csak benne merült fel, Viki is hasonlóan gondolkozott. lyen rövid idő alatt sajnos én rádöbbentem arra, hogy az Attilának a személyisége nem az a személyiség, amibe bele tudnék szeretni. Én nem szeretném, hogy tovább bántsuk egymást, és mint férfi és nő, ezt a köztünk lévő kapcsolatot el szeretném engedni. – Mondta Attila, mire Viki visszavágott: Szerintem nagyon rossz irányba mentünk el, ahonnan már nincs visszaút – Mondta Viki.

VIA TV2

Ez is érdekelhet:

Az Arkana brosúrához fűzött lábjegyzetként a Renault az autót az 1960-as évekbeli R16-osához hasonlítja. A Philippe Charbonneaux által tervezett, úttörő családi autó a ferdehátúak praktikumát (akkoriban úttörő koncepciónak számító koncepciót) egy olyan exkluzív megjelenéssel és érzettel párosította, amelyet a vásárlók nem vártak el a márkától.

Bár az Arkana távoli rokonára hasonlít abban, hogy „crossover” – ezúttal inkább a kupé és a SUV, mint a szedán és a kombi között –, még a legelfogultabb Renault-rajongó is nehezen tudná állítani, hogy bármilyen újat hoz. És a rugalmas és tágas R16-tal szöges ellentétben, egy nagy autó furcsa érzetét kelti, amely mintha összezsugorodna, ahogy beszállunk. Ez annak az öröksége, hogy az Arkana lényegében egy megnyújtott Captur, nem pedig a nagyobb Kadjar SUV-on alapul. Ez különösen elöl szembetűnő, ahol a keskeny utastérben az utasok mellett ülve ülhetünk.

Nem mintha a hátsó ülések is olyan tágasak lennének. Rendszeresen iskolai taxisként viselkedem, és bár a gyerekek elégedettek a lábtérrel, a Renault „rángatózó” utazására és a süllyesztett biztonsági övcsatokra panaszkodnak, amik miatt nehéz kattogtatni őket. A 12 éves Anna – aki kétségtelenül magas a korához képest – pedig azon kapja magát, hogy a fejét a meredeken elkeskenyedő tetővonalnak súrolja, amikor a középső ülésen ül.

Ez a rázkódás csak akkor csillapodik igazán, ha felgyorsul az autó: városban legjobb esetben is nyugtalan, legrosszabb esetben kifejezetten kényelmetlen a fekvőrendőrökön és a nagyobb kátyúkon, de autópályán nyugodtabbnak és kiegyensúlyozottabbnak érződik. Joggal várhatnánk, hogy a kanyargós úton megérkezzen a jutalom, és az Arkana kétségtelenül jártas egy vidéki utakon egy viszonylag magas autóhoz képest. Tapadós és magabiztos, a karosszéria csekély dőlése megfelel a „sportos SUV” reklámszövegének, de az ülések oldalirányú tartása hiányzik, és a tehetetlen kormányzás miatt alig csöpög a vezetési vonzerőtől.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük