Ezért nevelte fel egyedül a fiát Csepregi Éva

– Dávid édesapja nagyon sikeres zeneszerző volt, pontosan tudta, hogy nekem reményem sincs ott sztárnak lenni. Hihetetlen tehetségek jöttek-mentek az ő stúdiójában is, akik semmit nem tudtak elérni. Közel negyvenévesen – mert amikor szültem, 39 éves voltam – nem reménykedtem a kinti karrierben. Az volt az alternatíva, hogy ott maradok, és vége. Ha meglett volna minden, és nagyon harmonikus lett volna a kapcsolatunk, lehet, hogy ezt választom. Azt szerettem volna, hogy itt is, ott is élek, de ő ezt nem tolerálta volna – mondta Csepregi Éva.

Forrás: MSN / FB

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük