Orbán Viktor alá is írta! Ez minden nyugdíjast érint!

Ha a postás nem talál otthon senkit – nem kell aggódni. A Kormányzati Tájékoztatási Központ szerint az utalvány nem vész el!
A kézbesítő értesítőt hagy, a kupon pedig 10 munkanapig átvehető a kijelölt postán. Így senki sem marad hoppon, minden érintett biztosan megkapja az állami segítséget.
A kormány ezzel az intézkedéssel szeretné visszaszorítani az „indokolatlan áremelkedéseket” – és valamiféle védőhálót adni azoknak, akiknek minden forint számít.

VIA Atv

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük