Óriási fordulat Egressy Mátyás ügyében!

KÖVETKEZŐ OLDAL

R0bbanásszerű fordulat rázta meg az ügyet, amikor kiderült: megvan az a férfi, aki elvette Mátyás telefonját! A Magyar Nemzet információi szerint a rendőrség lopás gyanújával lépett fel az elkövető ellen, akiről a Blikk úgy tudja, hogy egy hajléktalan férfi, aki jelenleg egy másik ügy miatt már rács mögött van. A hatóságok szerint a férfi január 17-én hajnalban egy éjszakai buszon találta meg a fiatal zsebéből kiesett mobiltelefont – és megtartotta magának. Előállították, kihallgatták… ám ekkor újabb sokk érte a nyomozókat: a telefon eltűnt. A gyanúsított azt állította, „elveszítette”. De miközben a rendőrség kétségbeesetten próbálta visszakövetni a készülék útját, egyre nyugtalanítóbb részletek kerültek napvilágra Mátyás utolsó óráiról… AMIT EZUTÁN TUDTAK MEG, MINDENT FELÜLÍRT!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük