A műsorvezető elárulta: a múlt héten az apja konkrétan leszidta, amiért túl rövid ruhában állt a kamerák elé. Most pedig ott ült a keresztapa is… és Ramóna azt mondta: „Nem mertem nekik köszönni. Még kivezettetnének!” – vágott oda, de a nevetés mögött MOST először látszott a fáradtság. Mintha elege lenne a folyamatos testkommentekből, a nyomásból, a külsőre tett poénokból. A stúdióban mindenki érezte: ez a nő már fél lábbal kint van az ajtón. És egyre többen suttogják – Ramóna a Magasztár-világot is ott szeretné hagyni!
SZERINTED IS CSAK VICC VOLT, VAGY VALÓBAN BELEFÁRADT?
KÖVETKEZŐ OLDALA házaspár hosszú évek óta élt csendesen a Lecke utcai lakásban, ám betegségük, fájdalmaik és a magukra maradtság érzése miatt egyre sötétebb gondolatok árnyékolták be mindennapjaikat.
KÖVETKEZŐ OLDALSzombat hajnalban egy korszak zárult le. Egy legenda ment el csendben, aki egész életében kerülte a botrányokat, és soha nem a magánéletével akart reflektorfényben maradni. Fenyő Miklós
KÖVETKEZŐ OLDALDecember sosem indul ilyen korán és ilyen váratlanul jó hírrel a magyar nyugdíjasok számára! A kormány döntése nyomán idén nem a megszokott 12-én érkezik a havi nyugdíj: már december 2-
Leave a Comment