Radics Gigi többet kapott

Külön érdekesség az elvileg hazaszeretetből fellépő celebek gázsija – jegyezte meg a politikus. Eszerint Radics Gigi hárommilliót kapott a fellépésért, Nagy Feró másfélmilliót, mint ahogy Pataky Attila, Demjén Ferenc és Oláh Gergő is. Nagy Adri egymillió forintot kapott.

A Himnuszt éneklő kórus díja félmillió forint volt.

És ez csak egy alkalom – írta Magyar Péter, aki szerint szeptember óta valószínűleg mindegyik celeb több tíz millió adófizetői pénzhez jutott.

Közülük sokan korábban az MSZP rendezvényein léptek fel. Akkor is „fűtötte” őket a hazaszeretet – tette hozzá a Tisza Párt elnöke.

Forrás: MSN / 24

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük