Rubint Réka elsírta magát a kamerák előtt

2023 végén egészségügyi problémák miatt kórházba került, ebben az időszakban férje, Schobert Norbi végig mellette volt.

Azóta tudatosan próbál több figyelmet fordítani a testi és lelki egyensúlyára. Több helyre is elutazott, hogy feltöltődjön: járt a montenegrói Szirti Madonna kolostor szigetén, valamint Balin is részt vett különböző programokon. Nemrég a Pilis Szentkút környékén keresett nyugalmat és csendet.

Forrás: MSN / FB / MMOZ

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük