Sváby András megszólalt a válásról! „Hányok”

KÖVETKEZŐ OLDAL

Erről a történetről maga Sváby András mesélt az Útközben kiderítem című műsor felvétele során, amikor Vályi István megkérdezte tőle, mi volt a legvadabb pletyka, amit valaha róla hallott. „Ez egy igazán érdekes sztori, amit tulajdonképpen Oroszlán Szonjától hallottam vissza magamról” – kezdte nevetve a műsorvezető. Elmondása szerint a színésznő férje annak idején azzal vádolta meg Szonját, hogy viszonyt folytat vele, ami végül komoly feszültséget és vitákat szült a házasságukban.
EZ TÖRTÉNT VALÓJÁBAN:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük