Tettlegességig fajult Miló Viki és Férje veszekedése!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A kezdeti idill után úgy tűnik, Miló Viki és Attila között egyelőre nincs meg az összhang. Amikor a páros először meglátta egymást az oltárnál, még úgy tűnt, a kezdeti szimpátia felülírhatja az esetleges problémákat. Attila oda és vissza volt Vikitől, ahogy az ökölvívó is úgy nyilatkozott férjéről, hogy kifejezetten helyes pasinak tartja.
A sales menedzserként dolgozó Attila a Blikknek azt mondta, amikor először meglátta Vikit, úgy érezte, a Jóisten küldte le hozzá az angyalkáját, és még a gyerekvállalástól sem zárkózik el.
ADÁSBA KERÜL AZ TETTLEGESSÉG? MUTATJUK!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük