TRAGÉDIA a kórházban! Ilona esete!

Megrázó tragédia rázta meg megyei kórházat, ahol Ilona, az Onkológiai Osztály ápolónője összeesett és megh/lt közvetlenül a 12 órás éjszakai műszakja után. A n/ az öl/özőben lett rosszul, miután – a család állítása szerint – a főnökei mega/ázták, számon kérték és fegyelmivel fenyegették. A 12 órás műszakot végigdolgozó Ilona reggel 7 órakor végezhetett volna, ám ahelyett, hogy hazamehetett volna pihenni, az Onkológián dolgozó orvos megállította. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük