A feszültség akkor csúcsosodott ki, amikor kiderült: a „Na szia mentő!” kifejezésre védjegybejelentés érkezett a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala felé – mégpedig a Országos Mentőszolgálat részéről. A mondat már mentőautókon is feltűnt, a történetet hivatalos kommunikációban is használták.
Ekkor szólalt meg Medárd édesanyja, Kovács Renáta, hiszen a Mentőkön kívül mások is használni akarták: „Ez nem korrekt. Ez a mondat mindenkié kell, hogy maradjon.” A család szerint senkinek nincs joga kisajátítani a kisfiú szavait – főleg nem az engedélyük nélkül. A helyzet odáig fajult, hogy az V. kerületi Billog hamburgerező tulajdonosa ügyvédet biztosított a családnak. A jogi lépés célja világos: megvédeni Medárdot attól, hogy mások rendelkezzenek a történetével – vagy pénzt csináljanak belőle.
És ekkor jött a legmegrázóbb fordulat:
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALVéget ért a TV2 p/rkap/solati próbája, de sajnos csak egy pár sz/relme élte túl a műsort. Időközben azonban úgy tűnt új sz/relem is köttetett A 2. évadában, a fiatalok mégis külön távoz
KÖVETKEZŐ OLDAL„Mindent beterít a füst” – idézi az egyik szemtanú. A repülőgép állítólag akkor szenvedett balesetet, amikor épp felszállni készült. A pontos okokat egyelőre nem tisztázták, de a mentőe
KÖVETKEZŐ OLDALA TTok világában gyorsan teret nyert egy újabb, elképesztő ple/yka, amely szerint Miló Viki, a népszerű influencer és közszereplő, úgy döntött, hogy „eldobja az életét”. Az
Leave a Comment