Valaki mégis várandós a Házasság első látásából!

A műsor idei évadának egyik párosát alaposan meglepte, amikor az egyik fél, a fiatal hölgy, a legutóbbi közös vacsorára egyedül érkezett. Férje – akivel a kamerák előtt láttuk – elárulta: „ő ma nem tudott eljönni, mert rosszul van – hányt, szagokat érez, szédül.”
Pillantások, súgott kérdések, és amikor kollégái rákérdeztek: „Terhes vagy?”, a férj sejtelmesen csak annyit mondott: „Beteg… orvosnál van” – de az arckifejezése mindent elárult.
Azonnal felcsaptak a találgatások: vajon új szereplővel bővül a műsor-család? A nő később videóhívásban reagált: „Nem vagyok terhes.
LEHULLT A LEPEL, HIÁBA TAGADTÁK! MUTATJUK MI TÖRTÉNT!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük