Valóban hivatalos a házasság a műsorban?

KÖVETKEZŐ OLDAL

És akkor jött a következő paprikás kérdés: előfordult már, hogy valaki ott, a kamera előtt, az oltárnál azt mondta: nem? Egy csomó néző szerint biztos volt már ilyen! De Fischer Gábor szerint ilyen még SOHA nem történt meg a három évad alatt! Mindenki igent mondott. Hmmm… mit gondolsz? Ez tényleg ennyire meseszerű, vagy itt is van valami, amit még nem meséltek el?

VIA IG

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük