A kijelentés azért is kapott figyelmet, mert Sulyok Tamás jövője az utóbbi időben politikai viták középpontjába került. Magyar Péter korábban többször is arról beszélt, hogy Sulyok Tamást alkalmatlannak tartja a köztársasági elnöki tisztségre, és szerinte az új kormány megalakulása után távoznia kellene hivatalából. Ezzel párhuzamosan petíció is indult azért, hogy Sulyok kitöltse mandátumát, a kezdeményezést pedig a Fidesz-frakció és Orbán Viktor is megosztotta. Márki-Zay később külön is reagált a felvetésre. Bejegyzésében azt írta, hogy megtisztelőnek tartja, ha sokan lehetséges köztársasági elnökként gondolnak rá, majd hozzátette: egy közvetlenül választott államfőnek nem pusztán protokolláris szerepet kellene betöltenie, hanem fékként és ellensúlyként is működnie kellene a mindenkori hatalommal szemben. Végül egyértelműen fogalmazott: „Ha lenne közvetlen elnökválasztás, minden bizonnyal indulnék”.
Fekete háttér. Egy magányos gyertya. Egy apró gyermek angyalka. Ennyi — és mégis az egész internetet letaglózta Vasvári Vivien legújabb Instagram-sztorija. A rajongók szó szerint sokkot kaptak: a kép
Még mindig sokan nem tudják, de már majdnem egy éve így változott meg a TB törvény: Hatályba lépett az új tb-törvény: július 1-én hatályba lépett az új társadalombiztosítási törvény, amelynek értelméb
Az Ázsia Expressz legutóbbi hajszája minden eddiginél több izgalmat hozott. A nap végén Németh Kristóf és Lakatos Levente érkeztek utolsóként a célba, ami első pillantásra azt jelentette, hogy számukr
Leave a Comment