Visszamenőleg rengeteg pénzt küld a korány a nyugdíjasoknak!

A kormány szerdán tartotta meg soron következő ülését, amelyen több fontos kérdésről is döntés született. Az ott meghozott határozatokról a szokásos heti kormányinfón számolt be a nyilvánosságnak Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter, valamint Vitályos Eszter, a kormányszóvivő.
NAGYON JÓ HÍRT KAPTAK A NYUGDÍJASOK! ITT VANNAK A RÉSZLETEK:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük