Visszataszító dolog történt a Megasztárban!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Tóth Gabi már a közösségi oldalán is utalt rá, hogy a szerkesztők nem mindig játszottak tisztességesen. Olyan helyzetekbe kényszerítették őket, amelyekről azt hitték, nem forog a kamera – majd ezeket később manipulált formában adásba is tették. Marics Peti nyíltan beszélt egy interjúban arról a traumatikus pillanatról, amikor – saját elmondása szerint – ráküldtek egy sztrlpt/zt/ncost, és neki szerepet kellett játszania egy megalázó szituációban. Nem volt választása, nem mondhatott nemet.
ÉS EZ MÉG SEMMI!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük