Az informatikusok olyan ötlettel álltak elő, amitől percek alatt lángba borult a közösségi média: a 65 év felettiek csak akkor használhassák szabadon az internetet, ha előtte levizsgáznak. Mintha csak egy „KRESZ”-t akarnának rájuk erőltetni. A javaslat azzal indokolta magát, hogy az idősek könnyebben bedőlnek a kamu banki hívásoknak. A poszt azonban pillanatok alatt túlnőtt önmagán, sokak szerint ez már nem védelem, hanem egy félelmetes jövőkép előszobája.
Itt kell vizsgázni az időseknek és ennyibe fog kerülni! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
A Nemzetközi Űrállomás fedélzetéről is bejelentkezett Kapu Tibor csütörtökön azután, hogy magyar idő szerint kora délután a sikeres dokkolás után átszálltak a Dragon űrkapszulából. MUTATJUK A RÉSZLETE
Augusztus 15-én a család, barátok és tisztelők utolsó útjára kísérik Schmuck Andort, akit a Fiumei úti sírkertben helyeznek örök nyugalomra. A rekkenő hőség ellenére hatalmas tömeg gyűlt össze a ravat
Egy 36 éves, kétgyermekes nő életét v*sztette egy közösségi médiás kihívás következtében. A nő élőben közvetítette, ahogy la’ngra kap a felsője – egy játék miatt, amit soha nem lett volna szabad
Leave a Comment