6 havi nyugdíj érkezik egy összegben!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Ez azt jelenti, hogy aki nem ügyel az igénylés időpontjára, az akár milliókat is veszíthet nyugdíjából! Érdemes tehát jól megfontolni, hogy 2025-ben vagy csak 2026-ban vonulunk-e nyugdíjba, hiszen az évekkel későbbi igénylés miatt az emelések és plusz juttatások is később érkeznek.

Forrás: MSN / FB / BPW

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük