Szépségversenyt rendeztek a Fideszben! Ő lett a legszebb!

A politika sötét folyosóin új műfaj tűnt fel: szépségverseny! Legalábbis egy YouTube-műsorban. A szavazás szubjektív, fülledt televíziós hangulatban zajlott — a műsorvezetők és vendégek azon tűnődtek, hogy melyik fideszes férfi „a legjobb pasi”.
Gyorsan összefoglalták a listát, Menczer Tamás stílusa szóba került, a gallér felhajtása kapcsán is kacérkodtak, de végül ez az egész nem róla szólt.
SŐT, A NYUGDÍJASOK KÖZÖTT IS KÉSZÜLT EGY FELMÉRÉS! MUTATJUK KI GYŐZÖTT!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük