Szépségversenyt rendeztek a Fideszben! Ő lett a legszebb!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Elérkezett az ítélet pillanata. A közönség nagy meglepetésére a szavazók egyértelműen kifejezték: Orbán Viktor lett „a legszebb a Fideszben”. Nem titkolta: néha retusálják a fotóit – de legtöbbek számára akkor is ő az ideál.
„Stílus, határozottság, karizma – ezeknek kell lenniük” .
EZT MUTATTA AZ INTERNETES SZAVAZÁS:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük