A Séfek séfe nyertese megmutatta

Lezárult a Séfek séfe vadiúj évada több mint egy hónap után, a döntőben minden ítésznek egy férfi versenyzője szállt harcba a 10 millió forintos fődíjért. Molnár Dávid, Marczinek Norbert és Mikula Patrik közül végül utóbbi kerekedett felül a többieken. A nyertes most megmutatta a legnagyobb támaszát, a menyasszonyát. A Séfek séfe hetedik évada február 16-án indult a TV2-n, és jelentős újdonságokat hozott a korábbi szériákhoz képest. A műsor történetében először egy női séf is helyet kapott az értékelők között: Tischler Petra csatlakozott a már megszokott Vomberg Frigyes és Krausz Gábor duója mellé harmadiknak. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük