A Séfek séfe nyertese megmutatta

A gasztro-reality idei szériájának döntőjére március 20-án került sor, ahol a győztes Mikula Patrik lett. Patrik a műsor új zsűritagja, Tischler Petra csapatát erősítette, és a fináléban a 10 millió forintos fődíjat, valamint a Séfek Séfe címet is elnyerte. A döntősöknek háromfogásos menüsort kellett készíteniük korábbi versenytársaik segítségével, amiről neves szakmabeliekből álló zsűri döntött vakteszt alapján. Patrik lapunknak elárulta, hogy mire költi a fődíjat:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük