Betiltották ezt a régi temetői szokást

Derült égből villámcsapásként érte a gyászolókat a hír: több településen egyik napról a másikra véget vetettek egy évtizedek óta élő temetői szokásnak. Az önkormányzatok kimondták a tiltást, és aki nem alkalmazkodik az új szabályokhoz, komoly pénzbírságra számíthat. A döntés sokaknál kiverte a biztosítékot – vannak, akik szerint végre rendet tesznek, mások viszont úgy érzik, a hagyományaikat tiporják sárba.
MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük