Betiltották ezt a régi temetői szokást

KÖVETKEZŐ OLDAL

Vége a műanyag koszorúk korszakának – nincs több kegyelem. A rendelkezés értelmében tilos műanyag koszorúkat és művirágokat elhelyezni a sírokon. A háttérben súlyos számok állnak: ezek a díszek hatalmas mennyiségű, szinte elpusztíthatatlan hulladékot termelnek, lebomlásuk akár több száz évig is eltarthat. Minden esztendőben ezrek végzik a szeméttelepeken, miközben a temetők fenntartása milliós terhet ró a településekre. Az indoklás szerint a gyász nem járhat együtt környezetszennyezéssel – de sokan úgy érzik, túl kemény az ár, amit ezért fizetni kell.
ITT MÁR TILOS MŰANYAG VIRÁGOT ÉS KOSZORÚT VINNI! ENNYI A BÜNTETÉS:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük