Most azonban fény derült a valóságra: elsőként egy konkrét intézmény lép hatalmas szigorításra.
December 1-jétől kötelező maszkviselés, kézfertőtlenítés, és több osztályon részleges látogatási tilalom lép életbe – visszavonásig. A fekvő betegek csak saját kórtermükben mentesülnek a maszk alól, mindenki másnak szigorúan be kell tartania az előírásokat.
És hogy hol indul a szigor dömpingje? A Veszprém Vármegyei Csolnoky Ferenc Kórházban!
A vezetőség szerint mindez a betegek és a dolgozók védelmét szolgálja… de a kérdés adott: ha Veszprémben már így van, vajon melyik kórház lesz a következő?
KÖVETKEZŐ OLDALMagyar Péterrel nem, az ő „gazdáival” vitázik Orbán Viktor – így reagált a miniszterelnök arra a meghívásra, amelyet Pintér Bence, Győr polgármestere intézett a két legnagyobb politikai
KÖVETKEZŐ OLDALA változás nagy népszerűségre tett szert és a köz/ss/gi mé/iá/an is, így nem meglepő, hogy Orbán Viktor is felült a trendvonatra. A miniszterelnök egy szer/es/tett fo/ót osztott meg mag
KÖVETKEZŐ OLDALTeljes terjedelmében lángolt egy fóti menetrendi busz csütörtökön. Egy megálló mellett kapott lángra, családi házak közelében. Egy helyi férfi a Tények ka/erái előtt elárulta, hogy mire
Leave a Comment