Családi tragédia! Az Apját veszítette el Tóth Gabi!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A legnagyobb veszteség azonban nem közülük került ki, hanem a „fogadott apja” volt, akivel húsz éven át dolgozott együtt. „Ő nekem nagyon nagy veszteség. Nehéz volt látni, hogy az exférjemmel együtt nyaraltak Törökországban. Mintha meghalt volna bennem valami, amikor megláttam azt a képet.”
„Úgy érzem, addig voltam szeretve, amíg dübörgött a Tóth Gabi. Aztán amikor leállt a zene, mindenki elment” – zárta vallomását az énekesnő, aki most először mondta ki: ez a veszteség olyan volt, mintha valakit tényleg elveszített volna.

VIA Blikk/Vsat3

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük