Még karácsony előtt ennyit kapnak a nyugdíjasok!

Az idei évben ismét egyszeri juttatásban részesültek a nyugdíjasok: 30 ezer forintos étkezési utalványt kap minden nyugdíjban vagy nyugdíjszerű ellátásban részesülő, így összesen mintegy 2,3 millió ember. Az intézkedés célja, hogy az ünnepek közeledtével minden érintett megkapja a támogatást, amelyet élelmiszervásárlásra használhat fel.
EZZEL MÉG NINCS VÉGE A SEGÍTSÉGNEK! MÉG KARÁCSONY ELŐTT ENNYIT KAPHATNAK AZ KISNYUGDÍJASOK! MUTATJUK!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük